Sesja ciążowa w stylu Vogue

Sesja ciążowa w stylu Vogue – niezwykła pamiątka

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji ciążowej, która będzie upamiętniać wyjątkowy czas jakim jest ciąża, dobrze trafiłaś. Fotografia ciążowa to moja specjalność, postaram się, abyś poczuła się cudownie i aby sesja była pięknym wspomnieniem.

Sesja ciążowa – uwiecznij na zdjęciach ten niezwykły czas

Fotografia ciążowa to moja pasja. Uwielbiam te wyjątkowe spotkania z Wami – przyszłymi mamami, które niecierpliwie czekają aby poznać swoje maluszki. Sama niedawno urodziłam ślicznego chłopczyka. Długo na niego czekaliśmy, dlatego też ciąża była wyjątkowym czasem. Z jednej strony niezwykła jest radość, budowanie tej pierwszej więzi z maluszkiem, który znajduje się jeszcze “po drugiej stronie brzucha”, z drugiej strony – wiem o tym, że ciąży często towarzyszy niepewność. Pamiętam też z czym boryka się przyszła mama – zmienia się ciało i cała perspektywa patrzenia na świat. Staram się, aby sesja ciążowa pozwoliła zapamiętać te wszystkie uczucia, emocje. Jest ona idealną okazją, aby kobiety poczuły się pewne siebie, jeszcze piękniejsze niż przed ciążą i zrozumiały jak bezcenny jest to czas. Sesja brzuszkowa będzie po latach unikatową pamiątką, dzięki której wrócisz myślami do tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy.

Sesja ciążowa w Krakowie odbywa się w studiu, w komfortowych, kameralnych warunkach. Nie musisz się martwić o pogodę, przechodniów na ulicy, brak intymności i prywatności, które powinny takiej sesji towarzyszyć. Dzięki temu, że jest to moje własne studio, zlokalizowane w centrum miasta, możemy się absolutnie nie spieszyć, robić sesję w spokojnym tempie. 

Zanim przystąpimy do sesji – porozmawiajmy. Chciałabym wiedzieć jakie zdjęcia przyciągają Twoją uwagę, jakie kadry chciałabyś odtworzyć, jakie ujęcia Ci się marzą. Podczas sesji pomagam z pozowaniem, ustawiam, doradzam, zmieniam techniki oświetleniowe, abyś później mogła wybrać ulubione zdjęcia z jak najbardziej różnorodnych kadrów. Jeśli chcą do nas dołączyć Twój partner lub dzieci – fantastycznie! Minimalistyczna sesja ciążowa może być pamiątką dla całej rodziny.

To Ty jesteś bohaterką sesji, nie rekwizyty, dlatego ich użycie ograniczam do minimum. W studiu posiadam różne tkaniny, dzięki którym mogę tworzyć wyjątkowe ujęcia. Zdjęcia ciążowe w tkaninie nabierają zupełnie innej dynamiki. Lubię też ozdabiać moje kadry żywymi kwiatami – dodają one zdjęciom soczystości, luksusu. 

 

Fotografia ciążowa w studiu to komfortowe warunki

Sesja ciążowa

PAKIETY ALL-INCLUSIVE

Oferuję różne pakiety sesji, na przykład opcję All-inclusive. Nie musisz się niczym martwić, w cenę wliczone są makijaż, fryzura, stylizacje (ubrania), studio, pudełko z odbitkami lub Pen-Drive, kwiaty (na przykład bukiet lub całe tło). W mojej ofercie z pewnością znajdziesz pakiet, który Ci się spodoba, zachęcam też do kontaktu, jeśli chcesz, abym przygotowała dla Ciebie ofertę indywidualną.

Chcę, abyś poczuła się jak prawdziwa gwiazda i dostała zdjęcia, które z przyjemnością pokażesz bliskim lub opublikujesz w social mediach, otrzymując setki polubień i zachwyconych komentarzy.

Sesja ciążowa w stylu Vogue – poczuj się jak gwiazda

Patrząc na zdjęcia modelek w magazynach takich jak Vogue zawsze zastanawiałam się jak wygląda praca fotografa stojącego po drugiej stronie obiektywu. Jak uzyskać tak spektakularny efekt, jednocześnie używając minimalistycznych środków wyrazu. Sesja w stylu Vogue opiera się na pozornie prostych kadrach, ale jednocześnie takich, które przyciągają wzrok, nie dają się wymazać z pamięci. Rezygnujemy ze zbędnych rekwizytów na rzecz kobiecego, stylowego wyglądu. Cały obraz tworzą elementy takie jak: makijaż, fryzura, światło, pozowanie, kolorystyka, rekwizyt, który stanowią tkaniny. Sesja zdjęciowa w stylizacji, którą razem wybierzemy (nie musisz robić modowych zakupów, przed wizytą w moim studio) będzie minimalistyczna ale zjawiskowa. Finalny akcent stanowi autorska obróbka graficzna. Photoshopa używam po to, aby wydobyć ze zdjęcia i Twojej naturalnej urody to co najpiękniejsze. 

Sesja zdjęciowa z makijażem sprawia, że przyszłe mamy są wystylizowane niczym gwiazdy z okładki Vogue. Chcę, żebyś poczuła się pięknie i żeby sesja brzuszkowa była dla Ciebie niecodziennym, pełnym niezapomnianych przeżyć wydarzeniem. Jednocześnie, wiedząc, że nie każdy czuje się przed obiektywem swobodnie, dbam o to, aby atmosfera była przyjacielska i luźna.

Moje portfolio na Instagram

Mam dyplom fotografa w stylu Vogue i ciągle się szkole. Używam też sprzętu najwyższej jakości, co przekłada się na jakość zdjęć.