Fotograf w stylu Vogue

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, który zaskakująco szybko mija. Chcesz zapamiętać te chwile? Pomogę Ci w tym. Jestem fotografem ciążowym i portretowym

Fotograf ciążowy z Krakowa

Cześć, jestem Inna – cieszę się, że chcesz mnie lepiej poznać. Mam nadzieję, że to tylko wstęp do spotkania po dwóch stronach obiektywu. Zawodowo zajmuję się fotografią ciążową, portretową, wykonuję sesje indywidualne, rodzinne i noworodkowe. To sesje ciążowe są jednak moją specjalizacją i największą radością.

Moje portfolio na Instagram

inna novelska fotograf ciążowy

Fotografia to moja pasja. Od zawsze zachwycały mnie ujęcia modelek w stylu Vogue. W fotografii modowej ciekawiło mnie kto stoi po drugiej stronie obiektywu, jak tworzy ujęcie, które sprawiając wrażenie bardzo prostego kadru przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Mój mąż jest fotografem – asystowałam mu przez kilka lat. Tak bliska obserwacja fotografa przy pracy pomogła mi uzmysłowić sobie jakie chciałabym tworzyć dzieła, w jakim iść kierunku. Dlatego na każdym kroku dziękuję mężowi – za cierpliwość i wsparcie w zawodowej drodze, dzięki niemu robię to co mnie inspiruje i dodaje mi sił.

Uwielbiam sesje ciążowe. Te wyjątkowe spotkania z Wami – przyszłymi mamami, za każdym razem udowadniają mi jak wyjątkowy jest ten czas w życiu kobiety.

9 miesięcy – oczekiwania, niepewności, radości, ogromnego wysiłku. 9 miesięcy zmian, których przedtem sobie nie wyobrażałaś. Zmienia się Twoje ciało, zmieniają się emocje. Ciąża to wyjątkowy, niepowtarzalny czas i zarazem wielkie wyzwanie. To czas, który sprawi, że możesz być szczęśliwa, dumna. Robię sesje ciążowe, które pozwolą Ci zapamiętać ten okres życia, uwiecznić go na najpiękniejszych fotografiach.

Fotograf ciążowy to ta specjalizacja, której poszukujesz.

Fotograf ciążowy z Krakowa

Sesja ciążowa z makijażem będzie niezapomnianym przeżyciem

Niedawno zostałam mamą fantastycznego, ślicznego chłopczyka. To było bardzo chciane i wyczekiwane dzieciątko, dlatego czas ciąży wspominam jako okres budowania tej pierwszej więzi z maleństwem. Z drugiej strony pamiętam też jak zmienia się ciało i jakie są strachy przyszłej mamy.

Wiem jak czuje się kobieta nosząca pod sercem swój skarb. Dlatego chcę, żeby sesja ciążowa była idealną okazją do tego, aby kobiety poczuły się pewne siebie, jeszcze piękniejsze niż przed ciążą i zrozumiały jak bezcenny jest to czas.

Do sesji zdjęciowej przyszłe mamy są umalowane, wystylizowane niczym gwiazdy z okładki Vogue. Wiem, że w ciąży czasem niełatwo jest poczuć się pięknie i wyjątkowo, dlatego też staram się, aby sesja była niecodziennym, pełnym niezapomnianych przeżyć wydarzeniem. Jednocześnie, wiedząc, że nie każdy czuje się przed obiektywem swobodnie, dbam o to to, aby atmosfera była przyjacielska i luźna.

Fotograf ciążowy – PORTFOLIO

Fotograf w stylu Vogue i sesja z Twoją, gwiazdorską obsadą

Działam jak fotograf w stylu Vogue – chcę, żebyś poczuła się jak gwiazda. To ty jesteś bohaterką fotografii, dlatego też rezygnujemy ze zbędnych rekwizytów, które mogłyby zabierać uwagę. Modelki na okładkach magazynów modowych wyglądają jak gwiazdy, kobieco, stylowo. Cały obraz tworzą elementy takie jak: makijaż, fryzura, ubrania, biżuteria, światło, pozowanie, kolorystyka, rekwizyt, który stanowią tkaniny, na przykład dynamicznie ujęte elementy sukni, krzesła. Finalny akcent stanowi autorska obróbka graficzna. Używam Photoshopa, ale nie po to, abyś wyglądała jak ktoś inny, ale aby ukazać najpiękniejszą, naturalną wersję Ciebie.

Posiadam dyplom fotografa w stylu Vogue i w dalszym ciągu się szkolę – chcę być na bieżąco z fotograficznymi trendami, ponadto używam sprzętu z górnej półki, najwyższej klasy, co daje najlepsza jakość zdjęć. Sesje przeprowadzam w swoim studiu fotograficznym w centrum Krakowa.

Fotograf ciążowy Kraków

Minimalistyczna sesja zdjęciowa będzie piękną pamiątką

Lubię minimalizm. Chcę pokazać przede wszystkim portret, główną bohaterkę, którą jesteś Ty. Minimalistyczna sesja studyjna na jednolitych tłach, z użyciem odpowiednich technik oświetleniowych ( czasami oznaczam te techniki jako gwiazdorskie) pozwala mi uzyskać pożądany efekt. Stylowa sesja zdjęciowa może być fantastyczną pamiątką – zdjęcia oprawisz w dużym formacie lub w ramach prezentu wręczysz je bliskiej osobie w albumie.

Jeśli interesuje Cię fotografia ciążowa w Krakowie, Twoim marzeniem jest stylowa sesja zdjęciowa, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i razem zaplanujemy przebieg Twojej wyjątkowej sesji.